vega

Yurt Dışı Eğitim Danışmanı İş İlanı

Uzman Partner Arayışı

VegaEdu Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık firması, dijital kanallara yaptığı yatırımlar ve geliştirdiği network ile birlikte kısa sürede sektörde adını duyurmuştur. Kısa sürede artan iş hacmi ile birlikte yurt dışı eğitim danışmanı ihtiyacımızı karşılamak amacıyla uzman yurt dışı eğitim danışmanı iş ilanı açılmıştır.

Yurt Dışı Eğitim Danışmanı İş Başvuru Süreci

1. Formu Eksiksiz Bir Şekilde Doldurma

2.Değerlendirme ve Ön Görüşme Süreci

3.Çalışma Süreci

Yurt Dışı Eğitim Danışmanı İş Başvuru Formu

VEGAedu bünyesinde tam zamanlı ya da freelancer şekilde yurtdışı eğitim danışmanı olarak çalışmak için aşağıdaki iş başvuru formunu doldurabilirsiniz


Yurt Dışı Eğitim Danışmanı İş İlanı

Yurt dışı eğitim danışmanlığı, liseden doktoraya kadar birçok eğitim seviyesinde yurt dışını tercih eden kişileri yönlendirmek ve bu süreci onlarla takip etmek olarak tanımlanabilir. Yurt içinde alınacak eğitimler için verilen kararlar bile hem kişinin kendisi hem de yakın çevresi için oldukça önemlidir. Söz konusu yurt dışında eğitim almak olduğunda akılda daha fazla soru işareti ve düşünülmesi gereken birçok detay olmaktadır.

Yurt dışı eğitim danışmanlarının bu konuda kişilerin geleceğine yön verdiğini söyleyebiliriz. Kişinin karakterine ve imkanlarına uygun bir şekilde eğitim görmesi yani iyi bir yurt dışı tecrübesi edinebilmesi hem akademik başarısını artıracak hem de hayata bakış açısını genişletecektir.

Vegaedu olarak beraber çalışacağımız ekip arkadaşlarımızın alanında yetkin, empati yeteneği yüksek, çözüm odaklı kişiler olmasına dikkat ediyoruz. İletişim üzerine kurulu eğitim danışmanlığı işinde, yurt dışına gitmek isteyen kişinin önemli bir karar aşamasında olduğunu ve doğru şekilde yönlendirilmesi gerektiğini bilerek bu özenle çalışacak kişileri ekibimize dahil etmek istiyoruz. Bunlara ek olarak bu konuda deneyiminin olması ve yabancı dil seviyesinin yeterli olması öncelikli gerekliliklerdendir.

Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Partner Programı

Yurt dışı eğitim danışmanlığı partnerliği uzaktan çalışma şekliyle yürüttüğümüz bir programdır. Alanında uzman kişi ve kurumlarla çalışarak özellikle talebin fazla olduğu dönemlerde tüm müşterilerimize gereken ilgiyi gösterebilmek ve iş yükünü paylaşabilmek için oluşturduğumuz bu programın hedefi bizim markamıza ulaşan herkesin sorularına cevap almış ve memnun şekilde ayrılmasıdır.

İyi Bir Yurt Dışı Eğitim Danışmanında Aranan Nitelikler

  • Eğitim programlarında, ülkelerin vize prosedürlerinde yapılan değişiklikler gibi önemli gelişmeleri takip ederek kendi bilgilerini güncel tutabilmesi
  • İngilizce başta olmak üzere en az bir yabancı dilinin olması ve bu dili C1 seviyesinde konuşup yazabilmesi
  • İletişim yeteneklerinin yüksek olması ve müşterinin sorularını net bir şekilde cevaplandırabilmesi
  • Bu alanda çalışma geçmişi veya özellikle eğitim konusunda yurt dışı deneyimi olması

Kimler Yurt Dışı Eğitim Danışmanı Olabilir?

Yabancı dil seviyesi yeterli, en az bir ülke ve eğitim programı konusunda deneyimli olan, araştırmaya ilgili ve insan ilişkileri iyi olan kişiler yurt dışı eğitim danışmanı olarak çalışabilirler.

Neden VegaeEdu’nun Partneri Olmalısın?

Vegaedu profesyonel bir ekip tarafından yönetilen güçlü medya yönüyle öne çıkmaktadır. SEO çalışmalarımız, sosyal medya konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ve Web sitemizin ilk günden itibaren profesyonel olarak yönetilmesi sayesinde Vegaedu, her geçen gün daha fazla kişiye ulaşan bir marka olmuştur. Siz de ekibimize katılarak büyüyen bu markanın bir parçası olabilirsiniz.

yurt disi egitim danismanligi vegaedu
- TEMASTA KALALIM

Birlikte harika bir şeyler yapabiliriz

Adres

Beştepe Via Flat İş Merkezi Kat 3. No:7/2 06560 Söğütözü/ANKARA
Telefon
0850 562 8342
E-Posta
bilgi@vegaedu.com